Menu Katalog dielov

Naše služby

Opravy

Špecializujeme sa na expresné, preventívne a generálne opravy servopohonov najpoužívanejších značiek na trhu. Častokrát sa jedná o výbehové tipy, ktorých výroba bola už dávnejšie ukončená, obstarávacia cena náhrady sa navyšuje o potrebné aktualizácie ďalších častí linky (niekedy dokonca podstatné), avšak ide o bezpodmienečne nutnú súčasť výrobnej linky.

Našim cieľom je poskytovať našim zákazníkom servis, ktorý im pomôže v krízovej situácii, minimalizuje nežiaduce prestoje, pripadne úplné zastavenie výroby.

Proces opráv v réžii našich technikov:

  • Bezplatná vstupná diagnostika
  • Odporučenie potrebných servisných zásahov tvorí súčasť cenovej ponuky na opravu
  • Overené technické postupy pri manipulácii s elektronikou
  • Výmena všetkých opotrebovaných, resp. nefunkčných častí
  • Dôraz na každý detail: odstránenie usadenín, sušenie, dôkladné čistenie, oprava poškodených častí hriadele, perodrážky, vyváženie motora, pieskovanie, obnova náteru
  • Výstupný test potvrdený protokolom s aktuálnymi nameranými hodnotami
  • Kvalitné balenie pre bezpečný transport ku klientovi
  • Odkúpenie alebo ekologická likvidácia defektného dielu v prípade nerealizovateľnej alebo nerentabilnej opravy

Predaj náhradných dielov skladom

Disponujeme množstvom náhradných dielov, nových, ako aj kvalitne repasovaných, dostupných ihneď, skladom u nás v Trenčíne. Na dopyt štandardne odpovedáme do jednej hodiny, priamo cenovou ponukou. V prípade nedostupného dielu odporučíme najvhodnejšiu alternatívu v podobe najkratšej dostupnosti alebo adekvátnej náhrady. Všetky diely na predaj sú otestované priamo našimi technikmi, alebo testovacím strediskom nášho partnera v Nemecku.

Vyžiadať cenovú ponuku

Servisná výmena

Servisná výmena, alebo len “predaj výmenou“ je forma predaja náhradného dielu, kedy nám zákazník zašle pokazený diel a zaplatí len časť z obstarávacej ceny druhého funkčného dielu. Výhoda servisnej výmeny spočíva v okamžitej dostupnosti požadovaného dielu za výhodnejšiu cenu ( zvyčajne sa jedná o 60-75% z cenníkovej ceny dielu ). Servisná výmena je možná za predpokladu, že pokazený diel od zákazníka je opraviteľný, to znamená, že sa nejedná o totálne poškodenie. V prípade neopraviteľného dielu bude následne zákazníkovi dofakturovaná čiastka do výšky predajnej ceny.

Konsignačný sklad

Je individuálne prispôsobená služba pre našich najvernejších zákazníkov. Po uzatvorení rámcovej dohody držíme pre konkrétneho klienta dohodnuté diely skladom, aby v prípade potreby boli k dispozícii ihneď. Cena takto držaných dielov je zvyčajne vyššia, avšak zákazníkovi je diel fakturovaný až po jeho dodaní. Pre zákazníka je tento spôsob výhodný, lebo nemusí držať nákladné skladové zásoby a diely má dostupné zvyčajne za pár hodín od nahlásenia havárie. Rámcové dohody uzatvárame individuálne na mieru a podľa konkrétnych požiadaviek zákazníkov, v prípade záujmu nás prosím kontaktujte, po dohode Vám vypracujeme návrh presne pre Vás.

Vyžiadať stretnutie

Express vyzdvihnutie a doručenie

Služba, ktorá Vám šetrí čas a náklady za doručenie dielu do nášho servisného strediska. V rámci SR a ČR ponúkame vyzdvihnutie aj spätné doručenie k zákazníkovi. Pravidelným zákazníkom nie sú, v rámci dobrých obchodných vzťahov, účtované dokonca žiadne poplatky.

Preventívna údržba

Túto službu je zvyčajne potrebné naplánovať v dostatočnom časovom predstihu, kedy vieme alokovať pracovníka špeciálne pre Vás a vykonať servisné zásahy, opravy poškodených častí stojov a zariadení s čo najoptimálnejším pomerom cena-výkon. Pravidelná údržba je kľúčom k dlhotrvajúcemu úspechu.

Naplánovať preventívnu údržbu

Servis

Služba servis funguje v kooperácii s našim dlhodobými a spoľahlivými obchodnými partnermi. Odporučíme Vám skúseného servisného technika, na ktorého by sme sa v prípade potreby s dôverou obrátili aj my.

PLCtronic

Kontakt

PLCTRONIC s.r.o.
Žabinská 24
911 05 Trenčín

+421 904 932 284

Spoločnosť

Ostatné

Mobil – SMS – WhatsApp – Viber

Martin Castulin
Zákaznícka podpora

+421 944 916 995